Opinie klientów o Strefa-DPF.pl

Karolina

Renault Megane III, 2009


Szybko, sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze uczciwie. Szczerze POLECAM !!! :)

Artur

Wolgswagen golf V 1.9tdi 2007


Auto zostało przyjęte do warsztatu w tym samy dniu gdy wyszła usterka. Szybkie wykrycie wady zapchanego filtra DPF. Profesjonalne podejście do klienta jeśli chodzi o kontakt. Cena adekwatna do usługi. Polecam

Dominik

VW Tiguan 2009 r. aut. 2,0TDI


Mogę polecić, szybko i miło. Świetny pomysł z umawianiem się przez portal.

Marka

Ford Focus TDCI


Jestem bardzo zadowolona. Zadzwoniłam, dwie godziny później odstawiłam samochód i po niecałej godzinie mogłam go odebrać. Cały czas byłam traktowana niezwykle życzliwie, a sprawy filtra DPF ogarnięte wzorowo. Na pewno wrócę.

Piotr

Honda 2.2 i-DTEC 150 KM


Polecam. Byłem już kilka razy i jak na razie wszystko jest robione tak, że mogę tam wrócić z moją hondą. Ceny jak na Warszawę są normalne. Jestem zadowolony z obsługi.

Janusz

VW 1.6 TDI


Po kilkunastu latach wizyt w przypadkowych serwisach ( nie zawsze dobrych a drogich , niesumiennych i o fachowości nie wspomnę ) trafiłem do Autopasji ul. Heroldów 9 . I właśnie tutaj skończyły się moje nerwy , długie oczekiwanie na naprawę .

Michał

Skoda Fabia II 1.6 TDI 75 KM


Samochód dał w kość. Po wymianie pompy paliwa wynikły kłopoty z DPF oraz sterownikiem silnika. Wszystko zostało wymienione. Po całej naprawie samochód został umyty. Super kontakt i podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony.

Bartosz

Volkswagen Touareg 5.0 TDI


Szybka diagnoza oraz szybkie i skuteczne usunięcie awarii pomimo trudnego dostępu do silnika. 5.0 TDI to bardzo problematyczny motor w naprawie ,a panowie dali radę.